Pse duhet vendosur qep ne kembe??!!!
Pse duhet vendosur qep ne kembe??!!!

Pse duhet vendosur qep ne kembe??!!!

Kuzhint.com

Qepa siç e dime eshte nje ndere perimet me kuruese per organizmin e njeriut, per pos qe sheron viroza te ndryshme ajo eshte shume e shendetshme edhe per lekuren tone, ajo arrine te depertoje ne lekuren tone duke mbyllur pore te zgjeruara.

Per te sheruar thembrat e krisura nga lageshtia dhe qendrimi i tepert ne kembe na duhet vetem nje qep dhe nje foli qese ngjitese marrim qepen e prem rrayh rrath dhe e vendosim ne te dya shputat dhe i mbeshtjellim me foli qese dhe siper veshim qorapet dhe ashtu i leme tere naten te qendroj me qellim qe qepa te kete efektin e duhur, kete metod aplikone per 4 ose 5 dite me radh ne mbremje kur te flini.

Suksese per ata qe e aplikojne.


Fjalet kyqe : keshilla  duhet  vendosur  kembe  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Oblland e mbushur
Kekë zebra
Qofte të shpejta me djathë