Pije e shëndetshme për mëngjes
Pije e shëndetshme për mëngjes

Pije e shëndetshme për mëngjes

Kuzhint.com

Përbërësit:

1 banane,

1 filxhan çaj kos,

disa kube akulli.

Përgatitja:

Grijmë të gjithë përbërsit e mesipërm në mikser elektrik si :bananen, kajsinë, kosin dhe akullin derisa të përftojmë një masë homogjene pastaj kete mas e qesim ne një gotë qe do ta servoni e dekoroni si ne foto apo sipas shijes qe keni

Pija shërbeehet e ftoht.

Ju beft mir sese e pergatiteni. living. al


Fjalet kyqe : pije  ndryshme  smoothie  mengjes  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

 Embelsire me kakao dhe qershia
Si ta largojm  mykun  nga rrobat!
Receta mjaltë dhe kanellë për të rënë në peshë!!