Pa ilaqe kunder alergjis se syve
Pa ilaqe kunder alergjis se syve

Pa ilaqe kunder alergjis se syve

Kuzhint.com

Mos i kruani syte - Provoni qe ti qetsoni me keto menyra ushqyese qe po ja u propozoj! Kruajtja e syve zakonisht vjen si pasoje e alergjive sezonale apo ndaj ndotesve te ambjentit.

Perpara se te shkoni ne perdorimin e ilaceve mund te provoni kompresa te ftohta me keto ushqime qetesuese: -qumesht te ftohte -bustina(ndryshe filtera) qaji kamomili te perdorur te ftohur ne frigorifer -feta kastraveci te lare dhe te ftohur ne frigorifer -caj jeshil te ftohur Gjithashtu mund te provoni ti pastroni syte me pambuk me pak uthull molle te holluar ne uje. orovojeni se do tekeni shume sukses


Fjalet kyqe : keshilla  ilaqe  kunder  alergjis  syve  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Krofne ne furre
Manchmelow
Pa ilaqe kunder alergjis se syve