Kesaj i thon dashuri e vertet
Kesaj i thon dashuri e vertet

Kesaj i thon dashuri e vertet

Kuzhint.com

Eshtë pak e vështirë të mbash gjurmët e të gjithë atyre qe jetojn te lumtur, por unë mund të them me siguri se ne nuk vuajnë nga mungesa e dashurisë.

Epo, kësaj i thonë të plakemi së bashku!

Merr nje shembull nga ky qift i lumtur qe te jetoni me gjat!!!​


Fjalet kyqe : keshilla  kesaj  thon  dashuri  vertet  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Torte me bajame dhe çokolate te bardhe
Simite për një mëngjes të shëndetshëm
Antipasta të vogla me sfoljat