Spageta alio olio peperonchinite
Spageta alio olio peperonchinite

Spageta alio olio peperonchinite

Kuzhint.com

Spageti alio olio peperonchinite te prgaditura nga Bujar Nasufaj

Shpageta ne fillim duhen te zihen me ujie dhe krip per disa minuta.

Nderkoh derisa te jen zier shpagetat marrim nje tigan dhe ne te qesim vaj ulliri, 5 thelpi hudhre, nje lug biber te bluhur djeges dhe i perziejm duke ia shtuar edhe shpagetat e ziera dhe te kulluara aty dhe i bashkojm dha gati per tu sherby.


Fjalet kyqe : gjellera  spageti  pasta  alio  olio  peperonchinite  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Mask kunder renjes se flokve
Ajrokrem të shtëpisë
Torte me shije shume te mire nga tegatuajm