Rikthen rrushin që kishte blerë pasi gjen...
Rikthen rrushin që kishte blerë pasi gjen...

Rikthen rrushin që kishte blerë pasi gjen...

Kuzhint.com

Kur Leanne Preedy bleu rrush tek Tesco në Londër ajo përfitoi një bonus të papritur; një shok të ri hardhucë, ose akoma më mirë një dinozaur të vogël i cili jeton në një tokë me rrush gjigand. Ai kishte udhëtuar me rrushin nga Greqia në Angli. Preedy shkruajti në Facebook, "Kur shkova të rikthej kutinë dhe shpjegova çfarë më kishte ndodhur, punonjësit e Tescos u argëtuan shumë”. Ata i ofruan asaj një kuti tjetër, kësaj rradhe vetëm me rrush. Por për çfarë mund ta duash një tjetër kuti kur kutia e parë kishte shokun tënd të ri të ngushtë brenda? Edhe thonë që shokët nuk blihen.


Fjalet kyqe : kuriozitete  rikthen  rrushin  kishte  blere  pasi  gjen  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Disa këshilla për qetësimin e ngërçeve tek foshnjat
SI TË PËRGATISNI VETË KAFE DIETIKE
E bardha e vezës,  shërues magjik kundër djegieve