Nuk janë ëmbëlsira per tu ngren  por bizhu (FOTO-LAJM)
Nuk janë ëmbëlsira per tu ngren por bizhu (FOTO-LAJM)

Nuk janë ëmbëlsira per tu ngren por bizhu (FOTO-LAJM)

Kuzhint.com

"Ëmbëlsirat" që shikoni nuk janë për tu ngrënë por për tu veshur.

21-vjeçarja Kelsey Comfort ka krijuar biskotat dhe kekët e vegjël duke u frymëzuar nga ëmbëlsirat që shikon nëpër ëmbëltore e restorante të ndryshme.

Ajo i krijon bizhuteritë fantastike duke përdorur argjilë dhe bojë e më pas piqen në furrë.


Fjalet kyqe : kuriozitete  jane  embelsira  bizhu  foto  lajm  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Ilaç natyral kundër dhimbjes së dhëmbit
Pogaçe role me mishe të that
kifle te mbushura ( Te gatuara nga Lola Demi)