Një ide për tortën e lindjes së bebit
Një ide për tortën e lindjes së bebit

Një ide për tortën e lindjes së bebit

Kuzhint.com

Në ditën e lindjes së bebit mund të krijoni disa ide të bukura për të porositur formën e tortes.

Në qoftë se po organizoni një koktej të vogël me miqtë për të shpalosur idenë e ardhjes së bebit tuaj në jetë këto ide janë të dizajnuara pikërisht për atë ditë.

Një ndēr shumë torta është edhe kjo torte që shihi ne foto qe mund të ju sjell fat të mbar bebit tend të dashur.


Fjalet kyqe : keshilla  torten  lindjes  bebit  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Byreke me spinaq,djathe dhe veze
Bakllavë role
Krofne  nga Femije Memedi-Sula