Nëse miqësia është pika jote e dobët,ti je personi më i fortë!
Nëse miqësia është pika jote e dobët,ti je personi më i fortë!

Nëse miqësia është pika jote e dobët,ti je personi më i fortë!

Kuzhint.com

Nëse miqësia është pika jote e dobët, atëherë je personi më i fortë në botë.

Disa njerez jane te mire qeshin me ty, lozin, te mbeshtesin, qajn por vjen momenti kur gjejn dike tjeter dhe skan me nevoj per ty, e ti nga ata merr thika pas shpine!!!!

Të presësh nga njerëzit të sillen mirë me ty, sepse ti sillesh mirë me ta, është njësoj sikur të presësh nga një luan mos të të hajë, sepse ti nuk e ha atë... !

E drejt esht se dhe njerezit kan aritur ne nje nivel me kafshet.

Duhet te kalosh ato qe kam kaluar une, per te kuptuar cdo te thote te jesh une

Jeta eshte e veshtire, por neqoftese prane ke nje dore qe s'leshon, atehere s'ka pengese qe s'mund te kalohet!Unë gjithmonë kam një frikë, se mos i humbas njerëzit që dua...

Por pyes veten: "A thua ka njerëz, që kanë frikë të më humbin mua... ??

"Njerëzit thonë që të falësh është veshtirë.. Unë them që të falësh është lehtë, por të fitosh sërish besimin është vërtetë e vështirë... !

Nëse miqësia është pika jote e dobët, atëherë je personi më i fortë në botë.

Nese jeta te rrezon ne gjunje, mos u deshpero, eshte pozicioni me i mire per t'ju lutur ZOTIT.. !

tegatuajm. com/


Fjalet kyqe : keshilla  nese  miqesia  eshte  pika  jote  dobet  personi  forte  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Torte e shijshme me rende
Tartar me salmon dhe me fruta
Makarona (pasta) ne furre