Muffins me djathe gatuar nga Lirime Fejzullahu
Muffins me djathe gatuar nga Lirime Fejzullahu

Muffins me djathe gatuar nga Lirime Fejzullahu

Kuzhint.com

Perbersit:

12 lug miell

4 vez

1 lug cajt krip

1 got kos

5 lug shllejn djathi

Pergaditja: Te gjithe perberisit i bashkojme pasi to rrahim vezet dhe kete per erje e vendosim ne tepsi me forma dhe i pjekim ne tem. 180 grad per 30 min


Fjalet kyqe : muffins  djathe  gatuar  lirime  fejzullahu  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Ëmbelsirë me kajsia
Pogaqe lule me pershut dhe djath
Biskota me kakao