Kjo petull kushton 100 dollarë, e njerëzit po presin në rend për të!
Kjo petull kushton 100 dollarë, e njerëzit po presin në rend për të!

Kjo petull kushton 100 dollarë, e njerëzit po presin në rend për të!

Kuzhint.com

Petulla e ëmbël (Doughnuts), është pjesë e menysë amerikane dhe kushton lirë, më pak se një dollarë.

Por, tash në shitje është një lloj i “veçantë”, që kushton hiq më pak se 100 dollarë.

Kuzhinieri atë e quan “Golden Cristal Ube”, të mbushur me krem nga shampanja dhe të lyer në përbërjen që i jep ngjyrë ari, transmeton Telegrafi.

Disa mund të thonë se çmimi është i madh, por njerëzit për të po presin në rend, thotë pronari Bjorn DelaCruz.

“Nuk e kam besuar që do t’i marrin nga dhjetë përnjëherë”, thotë ai. / Telegrafi/


Fjalet kyqe : kuriozitete  petull  kushton  dollare  njerezit  presin  rend  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Gjellë rahoveciane
Përse gjyshja ime nuk kishte celulit
Kifle suedeze me kanell