Recetat e fundit

Cheesecake me vanille ,limone si dhe salce dredheze
Makarona me proshute,ajvare dhe salce ajke (Panna)
Makarona me salce dhe kerpudha
Oriz i ferguar ne salce domatesh
Fasule te bardha ne salce domatesh me fleta mente per rumpsteak
Peshk me salce kastravecash
Cheesecake  me vanille ,limone si dhe salce dredheze
Salat me couscous dhe salce jogurti
Schnitzel me salce gjuetari
Shpageti me salce dhe perime te ndryshme
Torte me salce çokolate dhe qershia te karamelizuara
Qofte me salce te bardhe
Salat me kuskus dhe salce jogurti
DIP SALCE PER USHQIME
 Salce me domate dhe ullinje