Recetat e fundit

Pse duhet të hani fasule
Qorbë me mishë të bluar fasule të kuqe
Sallatë me fasule
Fasule te bardha ne salce domatesh me fleta mente per rumpsteak
Fasule turke
Gjelle me mish te bluar , fasule te kuqe dhe spec djeges
Sallate me laker jeshile, fasule syzeza dhe kikirika!
Tave e shpejt me fasule dhe perime
Fasule tradicionale në tavë
Fasule të njoma turshi
Supë me spinaq, makarona dhe fasule
 Fasule në tavë me mish qengji
Fasule me mishë  nga ne
Byreke me fasule nga Floriana Lile