Recetat e fundit

Uthullë shtepie prej levoreve te mollave
 Fuqitë e mrekullueshme të uthullës së hudhrës
Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër
Perzieni uthullën e mollës me mjalte dhe pini atë çdo mëngjes
Specat, pesë arsye pse duhet t'i konsumojmë
Qepa dhe hudhra mbrojnë nga kanceri i stomakut
Dardha dhe dobitë shëndetësore të saj
Kosi dhe dobitë shëndetësore të konsumimit të tij
Kafeja nuk ju jep vetëm shije, por edhe bukuri
Lëngu i qepës ndihmon të luftoni diabetin
Trumza dhe jamballi, përzierje natyrale për kollitje
Zemra - ja pse mishi i përpunuar nuk është i shëndetshëm
Lëkurën e djegur shpëlajeni me ujë të ngroht
Qofte të vogla me arra dhe mish të grirë
Qofte me kërpudha dhe mish të grirë