Toptha (bombica) me arra  dhe biskota
Toptha (bombica) me arra dhe biskota

Toptha (bombica) me arra dhe biskota

Kuzhint.com

Toptha (bombica) me arra dhe biskotate pergaditura nga Genci Yllza Popinara

Pergaditja;

1 gote caji kakao, 1 gote caji qumesht dhe 1 margarin duhet te zien se bashk derisa te tretet margarini pastaj ia shtojme

1 pako biskota petit beure

1 gote uji me arra te bluara

1 gote uji sheqer i berziejm qe te bashkohen mire dhe nga masa e fituar formojm toptha dhe ne fund i dekorojm me kokos


Fjalet kyqe : embelsira  toptha  bombica  arra  biskota  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Sekreti i dobësimit të Adele!
Pumpkin Flan Cake
Si të kemi më shumë qumësht gjiri per femijen?