Toast per femije
Toast per femije

Toast per femije

Kuzhint.com

Perberesit per 4 porcione: 4 Feta kaqkavall 2 Luge gjelle ketchup 1 Kanaqe miser 4 Feta proshute 4 Feta toast Pergaditja: 1.

Toast-in e lyejm me keqap dhe siper ia vendosim proshuten. 2.

Siper proshutes hedhni miser dhe ne fund kaqkavallin. 3.

Dhe ne fund e vendosim ne mikroval per 3 minuta. Burimi: http://www. gutekueche. at/ Perkthimin e ka bere faqja ne facebook Te gatuajm. https://www. facebook. com/pages/Te-gatuajm/1398446683727974?ref=hl


Fjalet kyqe : gjellera  toast  femije  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Fajitas me mish pule
Pogaqe te vogla nga Buqe Ferizi
Revani e përgaditur nga ne