Smoothie për mëngjes
Smoothie për mëngjes

Smoothie për mëngjes

Kuzhint.com

Përbërësit: 1 banane 1 kajsi 1 filxhan çaj kos disa kube akulli Përgatitja: Grijmë në mikser bananen, kajsinë, kosin dhe akullin derisa të përftojmë një masë homogjene.

E shërbejmë në gotë.

Lexoni me shume tek: www. living. al


Fjalet kyqe : pije  ndryshme  smoothie  mengjes  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Biskota me reqele
Mishe lope i skuqur me perime nga tegatuajm
Tortë me biskota