Si ta lyftojm gripin
Si ta lyftojm gripin

Si ta lyftojm gripin

Kuzhint.com

KESHILLA Meqe tani po i afrohemi periudhes se gripit, ketu mund te gjeni nje recete per ta luftuar ate me perberes natyrale: 1. 1 thelb hudher 2.

Ginger i grire (2 luge kafe) 3.

Lengu i 6 limonave 4. 2 luge mjalte 5.

Nje maje luge kafe piper i kuq 6. 3 gota leng ananas i shtrydhur. Perzieni te gjithe ingredientet ne nje mixer dhe pini 1 gote 4 here ne dite. Lexoje dhe shperdaje te miqte e u qe ti ndihmosh edhe atyre!! PER TE MESUAR ME SHUM KLIKO>>http://tegatuajm. com/


Fjalet kyqe : keshilla  lyftojm  gripin  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Keshilla per gatim: Si te ruajme ngjyren e bizeleve gjate zierjes?
Ekstrakti B2G2 i farave të rrushit, efektiv kundër qelizave të kancerit
Panine të vogla