SAPUN I LENGSHEM PER ZBARDHJEN E  LEKURES
SAPUN I LENGSHEM PER ZBARDHJEN E LEKURES

SAPUN I LENGSHEM PER ZBARDHJEN E LEKURES

Kuzhint.com

Sapuni per zbardhjen e lekures është një sapun unik i bazuar në një kompleks përbërësish aktivë që vonon efektet e enzimave te shkaktojne njolla ne lekure per shkak te efekteve mjedisore, stresit apo ndryshimeve hormonale.

Ai përmban vitamine C, antioksiduesi ku me i mire i provuar deri me sot per te luftuar procesin e plakjes.

Kombinimi i përbërësve jep rezultate te mira kunder pigmentimit te lëkurës të shkaktuara nga teprica e melaninës, ndryshimet hormonale, njollat e pucrave, qukave, etj.

Sapuni largon qelizat e vdekura të lëkurës dhe pastron lëkurën me ndihmën e ekstrakteve te frutave të cilat ekuilibrojne lëkurën dhe kushton vetm . /ebuy. al/

Ky sapun ne shqiperi kushton 1, 275L ose [9. 1 €]


Fjalet kyqe : keshilla  sapun  lengshem  zbardhjen  lekures  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Sheqerpare në formë trëndafili
Byrek (mantia)  me djathë
VAKTI IDEAL PAS USHTRIMEVE PER MASE MUSKULARE!