Sallat  verore e perzier
Sallat verore e perzier

Sallat verore e perzier

Kuzhint.com

Perbersit; 3 sopa. lakër tecopëtuar te bardhë 1 spec jeshil 1 spec i kuq 1 portokall 1 spec i verdhë të gjithë të prerë si në foto 3 selino normal 1 karotë 1/4 filxhan. vaj ulliri 2 luge.

Uthull kripë 1 kos (me dëshirë, kam vënë çdo gjë) Performance Përzierje të gjithë përbërësit pasi ti kemi grire imet në një tas të madh per sallatë. dhepastaj siper hedhim vaj, uthull dhe kripë në një kavanoz. Hidh perimet hedh kos dhe vendos në frigorifer për të qëndruare fresket. Keshtu pastaj kjo sallat eshte e gatshëme për tu shërbyer!


Fjalet kyqe : sallata  sallat  verore  perzier  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Bakllavë nga Lulja La
Pudingë me fruta nga Lirime Fejzullahi
Salat me avokada dhe domate