Recetë poullore vetëm me dy përbërs
Recetë poullore vetëm me dy përbërs

Recetë poullore vetëm me dy përbërs

Kuzhint.com

Sot, ne do të zbulojmë një recetë të mrekullueshme të vjetër gjermane që do të pastrojë në mënyrë efektive arteriet tuaja, dhe do të pengojë kalcifikimin.

Përveç këtyre përdorimeve parësore, ai përmban dy përbërës të fuqishëm natyrorë si mjaltë dhe limona që do të ndikojnë pozitivisht në shëndetin tuaj të përgjithshëm, ul kolesterolin dhe rrit sistemin imunitar.

E pergatiteni si ne foto ne fillim i renditeni limonat pastaj e mbushni me mjalë dhe e leni me pushu 48 ore pastaj e konsumoni nga një lugë mengjes dhe ne mbremje si dhe nga nje flegez limoni.


Fjalet kyqe : keshilla  recete  poullore  vetem  perbers  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Mjalti i paster sherus i mire per hemoroide  (majesilit)
Simite për një mëngjes të shëndetshëm
Çdo gjë në natyrë është i ngjajshem  me organet e trupit  ton!