Pije qudiberse qe sheron shum smundje
Pije qudiberse qe sheron shum smundje

Pije qudiberse qe sheron shum smundje

Kuzhint.com

Perbersit: *1 koker pangjar, *1/2 koker limon, *1 koker molle, *1 karot Pregaditja; Te gjite perberit e me siperm i pastrojme mire dhe i grijm duke i vendosur ne blender dhe nga keto bejme nje bije shume te mire dhe qudiberse e cila preferohet qe te pihet rregullishte panderprer sepse e mira qe na vjen nga kjo pije eshte sepse sheron shume smundje te ndryshme si; kancerin, smundjet e zemres, permirson dhe rrite imunitetin, shikimin, infraktin, sheron tensionin e larte, anemin, sheron veshket, pankreasin dhe shume e shume smundje qe spo i ceki te gjitha me radhe !!!!!


Fjalet kyqe : keshilla  pije  qudiberse  sheron  shum  smundje  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Biskota gatuar nga Egzontina Ismaili
Molle të pjekur me salcë dhe rume
Toptha me bollgur