Pije për pastrimin e organizmit nga grejpfruti
Pije për pastrimin e organizmit nga grejpfruti

Pije për pastrimin e organizmit nga grejpfruti

Kuzhint.com

PIJE për pastrimin e organizmit nga grejpfruti

Lëng i shkëlqyer për përshpejtimin e metabolizmit, dhe është veçanërisht i mirë për ata që duan të humbin peshë para se të vjen stina e verës.

Nëse ju pini lëng për nje vakt tuaj në mëngjes me një filxhan kafe ose çaj do të keni trupin tuaj ne form te mire. Është e vërtetë, e lehtë dhe nuk kërkon shumë nga përbërësit.

Një grejpfrut, 2 fleta selino 100 gr luleshtrydhe dhe ne pjesë të vogëla e grimcon pak

kopër - kjo është një kombinim i mire.

Të gjitha kto i vënë në një blender, dhe pastaj do te keshe nje pije me shije freskuese të shëndetshme.


Fjalet kyqe : keshilla  pastrimin  organizmit  grejpfruti  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Kifle hajmali
 Mishë i skuqur si dhe salatë e gjelbërt
Toptha shkume per femij me te bardha te vezeve (mafishe)