Pije magjike qe menjanon celulitin
Pije magjike qe menjanon celulitin

Pije magjike qe menjanon celulitin

Kuzhint.com

Celuliti i mundon të gjithë si femrat por dhe meshkujt.

Tashmë lërini kremrat sipërfaqësorë çdo gjë buron nga brenda, pra se çfarë ju hani dhe pini.

Ndaj shumë e thjeshtë dhe tepër natyrale mos ngurroni të pini pijen magjike.

Konsumimi i kësaj pije zvogëlon ndjenjën e urisë, duke bërë që ju të konsumoni më pak.

Ajo përmban vitamina, minerale dhe antioksidantë, dhe është plotësisht natyrale.

Për të krijuar këtë pije mrekulli ju duhen këto përbërës:

  • 2 lugë xhenxhefil
  • 10 gjethe mente
  • një kastravec(tranguj)
  • 500 ml ujë natyral
  • një limon

Përgatitja bëhet në këtë mënyrë:

Prejeni limonin dhe(tranguj) kastravecët në feta.

Vendosini në një kavanoz me ujë, gjithashtu shtoni xhenxhefilin dhe gjethet e mentës.

Më pas enën vendoseni në frigorifer dhe lëreni për një natë.

Kjo pije do të zvogëlojë celulitin me 50% në 30 ditë.

Pija e përgatitur në shtëpi eliminon celulitin tuaj


Fjalet kyqe : keshilla  pije  magjike  menjanon  celulitin  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Makarona Greke
Çaji i gjelbër përmirëson punën e trurit
Vezët të shëndetshme edhe për sy!