Pije e përgatitur në shtëpi për të humbur peshë
Pije e përgatitur në shtëpi për të humbur peshë

Pije e përgatitur në shtëpi për të humbur peshë

Kuzhint.com

Kjo pije që shërben për të humbur peshë, është një recetë efektive dhe një pije e shijshme.

Ju madje mund të pini 5 gota në ditë.

Përbërësit:

-4 kivi

-1/4 lugë çaji me pluhur karafili

-1 dardhë

-1 tufë nenexhik

-lëngu i 2 kokrrave limon

-5 gota me ujë

Përgatitja:

Përziejini të gjithë përbërësit në blender dhe krijoni një pije kompakte dhe pini një gotë: në mëngjes, para dreke dhe para darke.

Pije këtë lëng për 1 muaj rresht dhe do të keni humbje të konsiderueshme në peshë.


Fjalet kyqe : keshilla  pije  pergatitur  shtepi  humbur  peshe  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Gurabija nga Leonora Maxhuni
Krelan(proja) me miellë misri
Picë  shtëpie nga Bardhe Buçaj