Pija  që djeg yndyrnat
Pija që djeg yndyrnat

Pija që djeg yndyrnat

Kuzhint.com

Ja receta e pijes energjike, e cila djeg njëkohësisht edhe yndyrnat rreth barkut. Kjo pije do t’iu japë një sasi të madhe vitaminash. Përbërësit: 6 qese çaj të gjelbër 2, 5 litra ujë lëngu i 4 kokrrave limoni gjethe mente akull Përgatitja: Vendosni ujin të zihet.

Kur ai të vlojë hidhni qeset e çajit të gjelbër dhe lërini të qëndrojnë për 10 minuta.

Ndërkohë shtrydhni limonat dhe lëngun shtojani çajit të ftohur.

Shtoni gjithashtu akullin dhe gjethet e mentes.

Kjo pijë konsumohet gjatë gjithë ditës.


Fjalet kyqe : keshilla  pija  djeg  yndyrnat  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Le ta shikojm se sa gram apo ml ka një gotë
Djathe i pergaditur me kose
 Brokoli me limon dhe parmesan