Njollat kafe në fytyrë dhe pastrimi perfekt i tyre
Njollat kafe në fytyrë dhe pastrimi perfekt i tyre

Njollat kafe në fytyrë dhe pastrimi perfekt i tyre

Kuzhint.com

Me ardhjen e stinës së verës madje sidomos këto ditë të para me diell, të gjithë sidomos vajzat që e kanë më shumë problem, fillojnë dhe shfaqen njolla kafe në fytyrë.

Por askush nuk i dëshiron ato.

Ndaj më poshtë paraqiten disa produkte nga "bimë mjekësore" për pastrimin e këtyre njollave. Per njollat kafe (si harta, jo qukat) ne lekure, rekomandojme keto 3 produkte:1.

Vaji i Linit (ndihmon ne pastrimin e gjakut, ne permiresimin dhe rigjenerimin e lekures, i fuqishem per te luftuar aknet, shenjat e tyre, dhe njollat kafe ).

Nje shishe 110 ml-8 mije leke te vjetra. 2.

Masken Efira - E persosur per cdo lloj lekure,

Zbardhuese Ushqyese dhe Rigjeneruese (fale mjaltit dhe vajrave natyrale qe permban).

Kushton 18 mije leke te vjetra. Maskë eksfoliante,

Rigjeneruese,

Zbardhuese, dhe masazhuese. Efira është nje maskë 100% Natyrale dhe pa konservantë, prodhuar sipas nje formule të vjetër, sekret i Bukurisë së Mbretëreshave ILIRE,

Epirotase,

Maqedonase dhe Greke, me vonë e shpërndarë në të gjithë Europën dhe Orient, ku bukuria e femrës adhurohet si nje gjë e shenjtë. Përdoret për çdo lloj lëkure dhe në çdo moshë mbi 20 vjeç. Ka efekt peeling (heq qelizat e vdekura),

Natyral, aspak agresiv, të ngadalshëm por të vazhdueshëm.

Duke hequr qelizat e vdekura, ndihmon në rigjenerimin natyral të lëkurës dhe fytyrës, në eliminimin e rudhave të vogla e të mesme dhe në zbutjen e rudhave të mëdha.

Njëkohësisht ka edhe efekt zbardhues.

Të gjitha këto vihen re që në ditët e para të përdorimit. E veçanta e kësaj maske është efekti i saj masazhues dhe tonifikues. 3.

Kremin Kurativ me Spf natyrale, per te zbehur njollat ekzistuese dhe per ta mbrojtur lekuren qe te mos krijohen te reja.

Kushton 35 mije leke te vjetra. Perdorimi i tyre duhet te jete korrekt, i vazhdueshem dhe i perpikte per te pakten 6 muaj - 1 vit Ne kete menyre rezultatet do jene shume te kenaqshme.


Fjalet kyqe : keshilla  njollat  kafe  fytyre  pastrimi  perfekt  tyre  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Kek me tre ngjyra
Nje diet 3 diteshe per ti humbur 2.5 kg
Makarona me peshk tuna ne furre