Nje pije për humbje peshe
Nje pije për humbje peshe

Nje pije për humbje peshe

Kuzhint.com

Përbërësit;

 • 200 ml ujë kokosit
 • 1/2 karrota
 • 1 mollë
 • 1/2 kastravec(tranguj)
 • 1 lugë gjelle uje nga chia farë
 • 1 flet lakër
 • Mint per shije

Për të përgatitur;

I perziejm të gjithë keto përbërësit në një blender apo në një centrifugë deri sa te bluhen mire. pastaj i perziejm me luge nëse është e nevojshme dhe e konsumojm por për të shije të ëmbël nese deshironi mund ti hidhni sheqer normal ose sheqer diabetik. perkthyer nga ;/idealreceitas. com. br/


Fjalet kyqe : keshilla  pije  humbje  peshe  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Palpeta ( krepa.pallaqinka) me dredhza dhe sprinkles nga Luljeta Morina
Shahe torte me pudinge te çokollades
Bukë vieneze me çokollatë