Një pije qudibërse që shëron shumë smundje
Një pije qudibërse që shëron shumë smundje

Një pije qudibërse që shëron shumë smundje

Kuzhint.com

Perbersit:

*1 koker pangjar,

*1/2 koker limon,

*1 koker molle,

*1 karot.

Pregaditja;

Te gjite perberit e me siperm i pastrojme mire dhe i grijm duke i vendosur ne blender dhe nga keto bejme nje bije shume te mire dhe qudiberse e cila preferohet qe te pihet rregullishte panderprer sepse e mira qe na vjen nga kjo pije eshte sepse sheron shume smundje te ndryshme si; kancerin, smundjet e zemres, permirson dhe rrite imunitetin, shikimin, infraktin, sheron tensionin e larte, anemin, sheron veshket, pankreasin dhe shume e shume smundje qe spo i ceki te gjitha me radhe.


Fjalet kyqe : keshilla  pije  qudiberse  sheron  shum  smundje  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Biskota te brishta
Lasagne me keksa (torte me keksa)
Lexo per disa nga vetitë kurative të qershive!