NDRYSHONI "STIL" NE PIJE!
NDRYSHONI "STIL" NE PIJE!

NDRYSHONI "STIL" NE PIJE!

Kuzhint.com

Pijet e gazuara dhe lengjet e gatshme jane zgjedhje shume te varfra dhe demode! Krijoni pije interesante dhe njekohesisht plot lende ushqyese, me pak kalori!

KAQ E THJESHTE:

-2 kupa spinaq te fresket

-1/2 kupe portokall te shtrydhur

-1 luge te madhe fara lini

I perzieni te gjitha ne blender dhe e sherbeni!


Fjalet kyqe : keshilla  ndryshoni  stil  pije  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Fileto pule te ferguara
Bimën mesdhetare që nuk guxojmë ta harrojmë
Kek me banane te karamelizuar