Maske per fytyre te thate e te lodhur
Maske per fytyre te thate e te lodhur

Maske per fytyre te thate e te lodhur

Kuzhint.com

Maske per fytyre te thate e te lodhur, qe ju tregon me te madhe ne moshe

  • 1- e verdhe veze
  • 2- nje luge (gjelle) vaj ulliri.

Pergaditja:

​Perziejni mire te dy perberesit se bashku dhe aplikojeni ne fytyre, jo tek pjesa e syve.

Mbajeni masken 20 min. Beni shperlarjen ne fillim me uje te vaket dhe pastaj me uje te ftohte. Maska eshte mire te aplikohet nje here ne jave.


Fjalet kyqe : keshilla  maske  fytyre  thate  lodhur  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Pogaqe te vogla nga Buqe Ferizi
Si te përgaditni qajin e xhenxhefilit  si dhe dobit e tij (mendimi i shume miqve )
Aroma te thjeshta dhe freskuse