Maskë super hidratuese me kastravec
Maskë super hidratuese me kastravec

Maskë super hidratuese me kastravec

Kuzhint.com

Janë disa maska hidratuese për fytyrën, të cilat mund të përdoren shpesh.

Një maskë e tillë është: kastravec i grirë 1 lugë çaji mjaltë 1 lugë gjelle lëng limoni. Mjafton të miksoni të gjithë përbërësit dhe aplikojeni në fytyrë të pastër për 10 minuta.

Maska behet njehere ne jave edhe eshte efkiase per eleminimin e akneve(pucrave dhe shenjave te tyre)


Fjalet kyqe : keshilla  maske  super  hidratuese  kastravec  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

MASKE PER TE MBYLLUR PORET E FYTYRES
Mask me vez per nje fytyr te bukur(video)
Mantija shumë të shijshme