Mask për themra te qara
Mask për themra te qara

Mask për themra te qara

Kuzhint.com

Merrni nje banane dhe ia largojm levorem ku pastaj e prejm ne copa dhe e shtypim mire ne nje ene. Pasi te kemi shtyp mire bananen ateher marrim nga kjo maske dhe me duar e vendosim duke e ferkuar mire themrat (ku para se te bejm vendosjen e maskes me bananen te shtypur kembet duhen te jen te pasterta ). Pasi ta aplikoni kete maskë e leni ashtu te qendroj vetem per 15 minuta pastaj i shperlani kembet mire me uje te vaket dhe menjeher i mbathni qorapat. Kjo maske me banane aplikohe te perdoret per qdo dite nese kembet jan shume te demtuara. Lexoje dhe shperndaje sepse i hyne ne pune dikujt!


Fjalet kyqe : keshilla  mask  themra  qara  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Kollpite me spinaq me petë të gatshme
Kjo bime mund ta vrase nje femije per me pak se 15 minuta!!!!
6 gjërat që nuk duhet t’ia thoni dikujt që agjëron