Mask me mjalt per rrudha
Mask me mjalt per rrudha

Mask me mjalt per rrudha

Kuzhint.com

Për të hequr rrudhat nje mask me mjalt 1 te verdhte e veze 1luge kos 1 luge mjaltë Përzihen te gjitha këto bashkë deri sa te fitohet një krem të butë.

Shpërndajeni nëpër fytyrë dhe në qafë dhe lëreni të veprojë 15 minuta.

E më pastaj shpërlajeni fytyrën me ujë të vakët me kamomil dhe sapun.


Fjalet kyqe : keshilla  mask  mjalt  rrudha  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Patate pure me hudher
Humbni peshë brenda natës me këtë ilaç magjik
Kollpite me djathe