Mask kunder renjes se flokve
Mask kunder renjes se flokve

Mask kunder renjes se flokve

Kuzhint.com

Kunder rrenjes se flokeve si per femra ashtu dhe per meshkuj. Kjo maske ka rezultuar shume efektive! Perbersit: - 1 luge vaj ulliri -1 luge mjalt -1 luge kanelle pluhur, Pergatitja: Vajin ngroheni, pastaj shtoni mjalitin dhe kanellen,

I perzieni mire e mire dhe ne gishta shperndajeni ne rrenje,, lereni per 15-20 min, dhe lajeni flokun si zakonisht,, perdoreni 2 here ne muaj.


Fjalet kyqe : keshilla  mask  kunder  renjes  flokve  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Speca turshi nga Egzona Ami Fejzullahu
Fasule te bardha ne salce domatesh me fleta mente per rumpsteak
Metoda e ruajtjes se vezes pa frigorifer