Majonez ne kushte shtëpije
Majonez ne kushte shtëpije

Majonez ne kushte shtëpije

Kuzhint.com

Për të gjithë ju që e preferoni shumë majonezin ne sot po iu tregojm me detalisht se si përgatitet ne kushte shtëpie lir, mirë dhe shijshëm ky krem i shumë kërkuar.

Majdanoz shtëpie i përgatitur sot nga ne

Përbërsit:1 vezë,

gjysem luge të gjelles mustard krem qe eshte,

vaj i qesim ngapak ngadal deri sa të shikojm qe e fitoj masen pastaj shtojm pak lang limoni, krip si dhe ne fund ia shtojm edhe piperin i zi


Fjalet kyqe : salca  majonez  kushte  shtepije  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…



Recetat e rekomanduara :

Keshilla per gatim: Si te ruajme ngjyren e bizeleve gjate zierjes?
Embelsir me kokos ipër 10 min!
Makaroni pule  me makarona