Lengu i qepes nje recet per nje shtatzani te shpejt
Lengu i qepes nje recet per nje shtatzani te shpejt

Lengu i qepes nje recet per nje shtatzani te shpejt

Kuzhint.com

Përbërsit e recetës :

1 qep, 2 gota uje pa klor, qe do te thot uje i blere.

Pregaditja e recetës :

Kete metod apo recept sapo na dergoni nje fanse e faqes e cila e ka perdorur dhe

ka pasur sukses po ate muaj, eshte shume e thjeshte dhe preferohet vetem

nje here brenda viti te perdoret nga dita e pest e ciklit 15 dite me radh ne mengjes dhe mremje me stomak zbrazur.

Perbersit : 1 qep, 2 gota uje pa klor, qe do te thot uje i blere.

Pergaditja:

------------------------------

Hedhim ne nje ene 2 gota uje dhe 1 qepe te qerume dhe e mbulojme masen me nje kapak me

qellime qe avulli te mos dal shume jasht dhe e leme te zihet per vetem 5 min.

Ujin e kullojme dhe e leme pak te ftohet dhe e pime ne mengjes ne tesell pra me stomak zbrasur.

Njelloje veprojme edhe me mremje nga ora 18 duke e pergaditur me te njejetn mas.

Kete perberje e pergaditini dhe e konsumoni per 15 dte me radhe nga dita e 5 e ciklit dhe preferohet vetem 1 here brenda viti te konsumohet.

Uroje te gjithe ata qe e provojne te kene sukses.


Fjalet kyqe : keshilla  lengu  qepes  recet  shtatzani  shpejt  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Bukë me vezë për të voglin tuaj
Torte Bounty
Patatet te skuqura dhe steak i pjekur