Kujdes nëna se ky djal po lugon me jetën
Kujdes nëna se ky djal po lugon me jetën

Kujdes nëna se ky djal po lugon me jetën

Kuzhint.com

Sonny Arthur, ka gëlltitur detergjent duke menduar që ishte limonadë.

Shishja që piu përmbante copëza të vogla kristali me acidDjaloshi i vogël kishte filluar të vjella dhe goja tij kishte filluar të bymehet.

Nëna e tij Vikki Arthur tha se ishte e tmerrshme, të vjella si ajo e çunit të saj nuk kishte parë ndonjëherë.

Ishte e vjellura më e tmerrshme që kam parë ndonjëherë.

Fytyra e tij nuk do të më largohet nga mendja për gjatë tërë jetës sime.

Nëna e tij kishte mbaruar me detergjent pastrimin e banjos, dhe e kishte lënë afër kabinës së dushit.

Por Sonny e ngatërroi atë me limonadë, dhe kristalet që ishin brenda në shishe kanë pasur efekt shkatërrues.

Mjekët nuk ishin në gjendje për ta neutralizuar acidin, pastaj tymi u përhapë në mushkëritë e tij duke i’a bërë të vështirë frymëmarrjen.

Efektet e detergjentit do të jenë të përjetshme dhe Sonny detyrohet për të shkuar në spital çdo dy javë.

Babai i tij shtoi: Është e vështirë për ta përcaktuar se sa copëza kristali ka në mushkëri sepse aparati fotografik nuk ka mundësi të futet aq poshtë.

Mirëpo për Sonnyn ky do të jetë një udhëtim i gjatë dhe i ngadaltë.

Ai është një fëmijë i vogël por i guximshëm.


Fjalet kyqe : keshilla  kujdes  nena  vjeqari  konsumoi  detergjent  lufton  jeten  foto  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Biskota  me qokolat
Më sigurt me fjet bashk me bebe apo jo
Ja si mund të masni se sa shpageta nevojiten për një porcion (Video)