KOKTEL ME KIVI PËR HUMBJEN NË PESH
KOKTEL ME KIVI PËR HUMBJEN NË PESH

KOKTEL ME KIVI PËR HUMBJEN NË PESH

Kuzhint.com

Ky lëng natyral është efikas për humbjen e peshës sidomos në zonën e barkut. Është një recetë efikase, e lehtë për t’u përgatitur dhe e shijshme.

Përbërësit:

  • 4 kivi
  • lugë gjelle me pluhur karafili
  • 2 mollë
  • 1 dardhë
  • 1 tufë nenexhik
  • lëngun e 2 kokrrave limon
  • 5 gota ujë

Përgatitja:

Të gjithë përbërësit të hidhen në mikser dhe të miksohen me njëra-tjetrën derisa të arrini një masë kompakte.

Kjo pije duhet të pihet çdo ditë para mëngjesit, drekës dhe darkës.

Gjithashtu mund të pini një gotë edhe para se të flini gjumë.

Nese ky informacion ishte i dobishem per ju, te lutem SHPERNDAJE.

Faleminderit


Fjalet kyqe : keshilla  koktel  kivi  humbjen  pesh  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Sallat me mandarina
Torte Zebër me qokollad
Mufinss te njelmet