KOKTEJI QË SHËRON DHEMBJET E…
KOKTEJI QË SHËRON DHEMBJET E…

KOKTEJI QË SHËRON DHEMBJET E…

Kuzhint.com

Një koktej i pasur me minerale dhe elektrolite mund të jetë po aq i efektshëm sa dhe qetësuesit që shiten në farmaci për luftimin e dhimbjeve të forta të kokës. Përbërësit 1 gotë me ujë 1 lugë çaj kripë himalajesh (jo kripë të zakonshme) 2 lugë gjelle lëng limoni të porsa-shtrydhur Përgatitja Në një gotë përzieni mirë së bashku të gjithë përbërësit e mësipërm dhe pastaj konsumojeni menjëherë.

Brenda pak minutash nuk do të ndjeni më dhembje koke. /albstroka. com/


Fjalet kyqe : keshilla  kokteji  sheron  dhembjet  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

-Kifle dy ngjyrshe-
Speca me laker turshi
Pogaqe me form te bukur