Keni probleme me sinuset ?
Keni probleme me sinuset ?

Keni probleme me sinuset ?

Kuzhint.com

Përbërsit e recetës :

1 liter uje dhe 1 qepe, pak rozmarine, 1 maje luge me kripe

Pregaditja e recetës :

Mjekim popullor per sinuset ne kushtet e shtepise.

Duke ndjekur keshillat e meposhtme do permiresoheni menjehere.

Vendosini te gjithe perberesit te vlojne, hiqeni nga zjarri dhe me pas merrni nje peshqir me te cilen duhet te mbulloni koken dhe te thithni avoujt e nxehte (kujdes mos digjni fytyren).

Perseriteni tre here ne dite.

Rezultatet do jene te menjehereshme.


Fjalet kyqe : keshilla  keni  probleme  sinuset  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Pasta with cream
TOBLERON ne kushte shtepie
KOKOS BAJADERA