KENI PROBLEM ME FRYRJEN E BARKUT
KENI PROBLEM ME FRYRJEN E BARKUT

KENI PROBLEM ME FRYRJEN E BARKUT

Kuzhint.com

JA DISA KËSHILLA PËR TË ULUR FRYRJEN E BARKUT;!

Kur ndjehemi si të fryrë, dhe duam të lehtësojmë bezdisjen e barkut të fryrë, mund të përdorim një nga këto këshilla:

1. Të pimë çdo ditë ujë me lëng limoni

2. Të pimë çdo ditë lëng nga panxhari (rrepa)

3. Përtypim një thelpi hudhër dhe pastaj e gëlltisim

4. Pimë çaj kamomili

5. Pimë uthull molle

6. Vendosim duart mbi pjesën e fryrë të barkut dhe marrim e nxjerrim frymën thellë.


Fjalet kyqe : keshilla  keni  problem  fryrjen  barkut  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Pite nga patatet
Televizioni nuk është i mirë për bebe
Patëllxhana të mbushur