Ilaq ne kushte shtepie shume efektiv per sherimin e puqrrave
Ilaq ne kushte shtepie shume efektiv per sherimin e puqrrave

Ilaq ne kushte shtepie shume efektiv per sherimin e puqrrave

Kuzhint.com

Nese vuani nga puqrrat irrituese atehere ju mjaftojne vetem keta dy perberes per sherimin e tyre.

Ju nevojitet nje tablet paracetamoli te cilin duhet shtypur bere pluhur pastaj ta perzieni me nje luge caji mjalt.

Pasi te jene bashkuar keta perberes merrni nga pak nga masa dhe i lyeni puqrra.

Ilaqin e leni te qendroj mbi puqerr 30 minuta.

Kjo eshte nje metode super e shpejt sheruese te cilen e praktikojne modelet ne mbar boten.


Fjalet kyqe : keshilla  ilaq  kushte  shtepie  shume  efektiv  sherimin  puqrrave  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Torte e shpejte me nescafe
Pite me mishë nga ne
Pogaqe me form te bukur