Gruaja shtatzënë gjen marijuanë dhe.....
Gruaja shtatzënë gjen marijuanë dhe.....

Gruaja shtatzënë gjen marijuanë dhe.....

Kuzhint.com

Ja çfarë i ka ndodhur një gruaje shtatzënë nga Iowa,

SHBA.

Një çift të fejuarish nga Ottumwa pohuan se brenda cheeseburger-it të tyre gjetën një material të bardhë që kundërmonte dhe dukej si marijuanë.

Pasi u lajmërua policia e Ottumwa-s, këta të fundit morën hamburgerin e mbetur si provë materiale për verifikime të mëtejshme. "Shyqyr Zotit që hëngrëm vetëm një kafshatë nga hamburgeri dhe tjetrën e lamë mënjanë për policinë" - tha çifti. "Deri tani kemi qenë mirë, asgjë s`na ka ndodhur" - deklaruan ata.

Procesi i ekzaminimit të hamburgerit do të zgjasë rreth 2 muaj. Nuk është hera e parë që ndodh një gjë e tillë me MC Donalds.

Vitin e fundit një 4- vjeçar gjeti një llullë marijuane brenda paketës së vaktit të fëmijëve.

Mos të përmendim edhe një punonjës të MC Donalds që u arrestua se shpërdante heorinë gjatë vaktit të drekës. Çifti ka pohuar se tashmë e ka shumë të vështirë të hajë jashtë si më parë.


Fjalet kyqe : kuriozitete  gruaja  shtatzene  gjen  marijuane  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Pure me mollë per bebe
Ëmbelsirë pasta flora
Pite me qepë të njoma