Frozen Elsa torte
Frozen Elsa torte

Frozen Elsa torte

Kuzhint.com

Përbërsit e recetës :

3 pete te gatshme, Per fillin e pare nevojitet :, 100 gr keksa te bluara, 5o gr gjalpe, 1 gote e ujit me lenge fanta, jaffa keksa, 1 puding vanilje, 1 l hopla dhe, Per dekor nevojitet :, ngjyre e kalter pluhur

Pregaditja e recetës :

Frozen Elsa tortes se si e ka pergatitur Luljeta Morina per ditlindjen e vajzes se saj??

Procedura e pergaditjes eshte e ilustruar me foto.

Tortja e perfunduar;


Fjalet kyqe : embelsira  frozen  elsa  torte  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Mpiksja e gjakut ose goditja ne tru
Mos hani duke përdorur telefonin, iu shëndosh më shumë
CILI PËRBËRËS I VERËS SË KUQE NDIHMON NË FUNKSIONIN E MIRË TË