Fillo ditën me lëng nga portokalli
Fillo ditën me lëng nga portokalli

Fillo ditën me lëng nga portokalli

Kuzhint.com

Lengu i Portokallit eshte perfekt per ta nisur diten, duke pire 100 ml leng portokalli fitojme vitaminen C qe trupit i nevoitet gjate gjithe dites, prandaj eshte e keshillueshme konsumimi ne mengjes.

Lengu i portokallit eshte i pasur me vitamine C, vitamine B, zink, potas, kalcium, magnez dhe perban shume pak kalori.

Me pak fjale na ben mire per shendetin.

Provoni per te pare ndryshimin


Fjalet kyqe : pije  ndryshme  leng  portokalli  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Këndella të mira me kumbulla
 Gjoks pule me limon
Nje pije qe ndihmon ne uljen e kolesterolit dhe ynydrnave te tepërta