CILA TERAPI E FTOHTË SHËRON DHEMBJET E MUSKUJVE?
CILA TERAPI E FTOHTË SHËRON DHEMBJET E MUSKUJVE?

CILA TERAPI E FTOHTË SHËRON DHEMBJET E MUSKUJVE?

Kuzhint.com

Muskujt nuk na dhembin vetëm kur fillojmë ushtrimin fizik pas një periudhe të gjatë qëndrimi apo kur merremi me ngritje peshash, por dhe në raste të tjera.

Dhe para se të kaloni tek trajtimi me gjilpëra, provoni metodën e mëposhtme. Roquefort vepron si një trajtim i ftohtë mbi lëkurë, i cili redukton inflamacionet dhe dhembjet e muskujve.

Megjithëse ju tingëllon e çuditshme, pse jo dhe e pabesueshme, fërkoni një copë roquefort në ato vende ku keni dhembje dhe shumë shpejt do të befasoheni nga efekti. /albstroka. com/


Fjalet kyqe : keshilla  cila  terapi  ftohte  sheron  dhembjet  muskujve  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Shirup limoni
Rollad Me Banane
Kollpite te vogla me spinaq