BOMBICA nga Egzontina Ismaili
BOMBICA nga Egzontina Ismaili

BOMBICA nga Egzontina Ismaili

Kuzhint.com

  1. Ne nje ene qesim 250 gram pllazma kekse te bluara pastaj ia shtojme 4 luge te gjelles sheqer, 4 luge kakao dhe i zbusim me qumshte sipas nevojes.
  2. Nga masa e perfituar marrmi me dore dhe formojme topa te vegjel si ne foto te cilet i rrotullojme ne kokos , dhe jan te gatshme per tu ngren.
  3. Nga kjo mas dalin 30-35 copa
  4. Kjo recet pergaditet per 10 minuta
  5. Nese i gatuani ateher ju befshin mire!


Fjalet kyqe : embelsira  bombica  egzontina  ismaili  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Krempite me biskota
SI TË PËRGATISNI VETË KAFE DIETIKE
Kripa roze më e shëndetshmja