Na percjellni ne facebookTe rekomanduara per sot

Recetat e fundit

Torte shtepije
Komposto prej pjeshkave
Qorbe verore me domate
- Manchmelow -
Arsyet se perse ju zgjoheni kohë pas kohe naten
Kesaj i thon dashuri e vertet
Patate dhe kofsha te ferguara ne tigan
Sweet and sour chicken
Rucola salate dhe pasta alla´arrabbiata me mishe te bardhe pule  nga TeGatuajm